Inguna Bauere

Atklās biogrāfisko romānu tapšanas aizkulises

Jaunumi Proza Sleja Vēsture

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību “Pagātnei pa pēdām”, kuras laikā rakstniece Inguna Bauere iepazīstinās ar biogrāfisko romānu tapšanas gaitu.

Tikšanās – trešdien, 10. maijā, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

Trešdien, 10. maijā, pulksten 18 ar Piejūras pilsētas literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem tiksies rakstniece Inguna Bauere, lai pastāstītu par to, kā top vēsturiski biogrāfiskie romāni.

I. Bauere ir vairāk nekā 20 kultūrvēsturisku, biogrāfisku un dzimtas romānu autore. Starp pazīstamākajiem darbiem minami latviešu rakstniekiem un viņu dzīvesbiedrēm veltītie romāni “Lizete. Dzejniekam lemtā”, “Skolas Līze”, “Ede, Pumpura sieva” un “Piedod, Karolīne!”. Literārajā devumā ietilpst arī vairākas lugas un lieluzvedumu scenāriji. Rakstniece saņēmusi vairākus apbalvojumus literatūrā, tostarp Eduarda Veidenbauma literāro prēmiju (2013) un Egona Līva literāro prēmiju “Krasta ļaudis” (2013) – abas par romānu “Piedod, Karolīne!”. Nominēta LTV un Latvijas Radio gada balvai “Kilograms kultūras” (2018) par romānu “Palieku tev uzticams. Juris Neikens”.

Inguna Bauere

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Šomēnes notiks PPLA pavasara sesijas pēdējās nodarbības. Vasarā dalībnieki un arī tie, kuri vēl tikai apsver iespēju pievienoties PPLA, aicināti aktīvi rakstīt gan dzeju, gan prozas tekstus, lai rudenī atsāktu nodarbības ar jaunu sparu.

Visām PPLA aktivitātēm var sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna 
gunita.skroderena@gmail.com

 

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.