RADĪT = DARĪT

Atklās radošās rakstīšanas knifus

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību “RADĪT = DARĪT”, kurā tiks atklāti dažādi knifi, ko izmantot, radot tekstus.

Tikšanās – trešdien, 12. aprīlī, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

Trešdien, 12. aprīlī, pulksten 18 Piejūras pilsētas literārās akadēmijas (PPLA) vadītāja Linda Zulmane vadīs darbnīcu, kurā PPLA dalībniekiem stāstīs par radošo rakstīšanu: gan par biežāk pieļautajām kļūdām, gan par dažādiem knifiem, ko izmantot rakstīšanā. Tāpat tiks piedāvāts izpildīt dažādus uzdevumus, lai veicinātu kreativitāti.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

RADĪT = DARĪT

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Jauni dalībnieki PPLA aktivitātēm var pievienoties jebkurā brīdī. Reizi mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu, kurš dalās savā pieredzes stāstā.

Ja vēlies iesaistīties PPLA, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.