Atzīšanās mīlestībā

Iztirzās PPLA audzēkņu radošos darbus par mīlestību

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību – praktikumu “Mīlestība AR noteikumiem”, kurā tiks analizētas dalībnieku iesūtītās atzīšanās mīlestībā. Pasākums notiks trešdien, 15. martā, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

Valentīndienas un Sieviešdienas kontekstā Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībnieki saņēma uzdevumu – radīt mājasdarbu par tēmu “Atzīšanās mīlestībā”. Iesūtīt varēja vai nu prozas darbu, vai dzejoļus, kuri būtu noformēti kā dienasgrāmatas ieraksti vai vēstule. Īpašais noteikums tiem, kuri vēlējās uzdevumu mazliet sarežģīt, bija iztikt bez vārdiem, kuru sakne ir “mīl-”.

Līdz 12. martam bija iesūtīti 15 radošie darbi. Tos kopā ar citiem akadēmijas dalībniekiem 15. martā pulksten 18 analizēs PPLA vadītāja – pasniedzēja, Liepājas Universitātes docente Linda Zulmane un PPLA dalībniece – rakstniece Gunita Lagzdiņa, kura ikdienā strādā par literāro redaktori un korektori.

Atzīšanās mīlestībā

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

ID: 616 213 5238,
parole: Gd4Gkp

Piedalīties aicināti arī tie, kuri nav iesūtījuši neko, jo padomi, kuros dalīsies abas darbu vērtētājas, var noderēt ikvienam, kurš rada tekstus. Ja kāds vēlas iepazīties ar iesūtītajiem tekstiem, lai varētu izteikt savu viedokli, lūgums rakstīt uz: gunita.skroderena@gmail.com.

Atgādinām, ka PPLA aktivitātēm jebkurā brīdī var pievienoties jauni dalībnieki, kuri vēlas radoši izpausties. Mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu vai pieredzes stāstā dalās kāds jomas pārstāvis.

Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna 
gunita.skroderena@gmail.com

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.