Linda Zulmane, Kompozīcijas komponenti

Lekcija “Kompozīcijas komponenti” un praktikums “Monologi”

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) aicina uz tiešsaistes nodarbībām: lekciju “Kompozīcijas komponenti” trešdien, 6. aprīlī, plkst. 18 un praktikumu “Būt vai nebūt? Monologi” trešdien, 13. aprīlī, plkst. 18.

Laipni aicināti visi interesenti!

telts

Lekciju “Kompozīcijas komponenti” 6. aprīlī plkst. 18 tiešsaistes platformā “Zoom lasīs PPLA lektore Linda Zulmane, kura stāstīs par daiļdarba kompozīciju. Runājot līdzībās par teksta un mājas uzbūvi, tiks apskatīti kompozīcijas paņēmieni un principi, kurus izmantot teksta būvniecībā, kā arī katram būs iespēja būvēt savu un kopējo teksta “māju”.

Kompozīcijas komponenti

Pasākumu apmeklē šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Atgādinām, ka līdz 8. aprīlim uz e-pastu: liepuraksti@gmail.com iesūtāmi mājasdarbi. To tēma ir “Monologs”. Dzejas aizbildņiem jāuzraksta dzejolis vai dzejoļu cikls (līdz 2 lpp.), savukārt prozas pārstāvjiem – teksts, kas būtu monologs (tāpat līdz 2 lpp.). Norādes, kas jāņem vērā: faila nosaukumā jāiekļauj vārds, uzvārds vai pseidonīms, norāde par to, vai tā ir dzeja vai proza, kā arī mājasdarba numerācijai (piem., Vards_Uzvards_dzeja_3), teksta sākumā jānorāda autors, fonts Times New Roman, 12. izmēra burti, rindstarpas 1,5. Ja kāds iesūta abus uzdotos mājasdarbus, katrs jānoformē atsevišķā failā.

Tapušo tekstu apspriešana tiešsaistē plānota 13. martā plkst. 18 kopā ar rakstnieci Janu Egli (drīkst piedalīties arī tie, kuri monologu neuztapināja). Pasākumu apmeklē šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Ja interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs, un jauni dalībnieki droši var pievienoties jebkurā brīdī.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.