Zane Eniņa

Literārās akadēmijas dalībnieki dosies ceļojumā ar Zani Eniņu

Jaunumi Reportāža Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību “Pierakstīt ceļojumu”, kurā ceļotāja Zane Eniņa stāstīs par ceļošanu un ceļojumu bloga veidošanu.

Tikšanās notiks trešdien, 31. janvārī, pulksten 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

Kāpēc un kā veidot ceļojuma aprakstus? Uz šo jautājumu 31. janvārī pulksten 18 Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem nodarbībā “Pierakstīt ceļojumu” atbildi sniegs ceļotāja un blogere Zane Eniņa, kura pati šobrīd studē Rakstniecības maģistru programmā Liepājas Universitātē. Zane sola atklāt, kas viņu pašu motivēja sākt rakstīt ceļojumu blogu, kā tas notiek tīri tehniski un kur šī aizraušanās negaidīti viņu noveda. Vakara gaitā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt arī interesantākos ceļojumu stāstus un aizdomāties, kāpēc vispār vērts krāmēt somu un labprātīgi doties pretī grūtībām.

Zane Eniņa pabijusi vairāk nekā 80 valstīs. Savu blogu viņa publicē divās valodās mājaslapā www.mugursoma.lv. Viņa ir arī četru ceļojumu grāmatu autore. “Nekaunīgais pingvīns” (2020) vēsta pie piedzīvoto Dienvidamerikā, Lieldienu salās un Antarktīdā. 2022. gadā iznāca gan “Uz Aļasku un atpakaļ”, gan “Santjago ceļš: plāksteris pēdām un sirdij”, bet pagājušā gada nogalē dienasgaismu ieraudzīja “Pārziemot Āzijā”. Visas grāmatas izdevis apgāds “Zvaigzne ABC”.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09&omn=82343434613 (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

PPLA nodarbības (lekcijas, praktikumi, meistarklases un tikšanās ar dažādiem jomas profesionāļiem) notiek trešdienu vakaros platformā “Zoom”. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Ikviens, kurš vēlas piedalīties vai saņemt informāciju par PPLA aktivitātēm, aicināts pieteikties, rakstot uz e-pastu: gunita.skroderena@gmail.com.

PPLA aktivitātēm var sekot kontos “Liepuraksti” un “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un “Instagram”.

Informāciju sagatavoja
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna
gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.