Grafiskie stāsti

PPLA dalībniekus iepazīstinās ar grafisko literatūru

Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību – lekciju “Grafiskie stāsti”, kuru lasīs Liepājas Universitātes pasniedzēja Sandra Okuņeva.

Pasākums trešdien, 5. aprīlī, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

5. aprīlī pulksten 18 tiešsaistes platformā “Zoom” ar Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem tiksies Liepājas Universitātes (LiepU) Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes lektore, filoloģijas maģistre Sandra Okuņeva, kura nodarbībā “Vizuālais vēstījums bērnu un jauniešu literatūrā: Komiksi un grafiskie stāsti” iepazīstinās ar komiksu un grafisko stāstu grāmatu specifiku un vietu mūsdienu bērnu un jauniešu literatūrā. Tiks aplūkots arī atsevišķu latviešu autoru devums un pārrunāti komiksa veidošanas pamatprincipi.

S. Okuņeva sadarbojas ar LiepU studentiem kursu “Bērnu un jauniešu literatūra”, “Aktuālie procesi literatūrā: bērnu literatūra”, “Retorika” u. c. apguvē. Publicējusies laikrakstā “KonTEKSTS”, krājumos “Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā“, “Literatūra un kultūra: process, mijiedarbība, problēmas” u. c. Viņas pētījumu objekts ir latviešu bērnu literatūras klasika un mūsdienu autoru darbi. Lektore lasījusi lekcijas par aktualitātēm un atsevišķu konkrētu tēmu risinājumu bērnu literatūrā dažādās auditorijās, arī bibliotekāriem un skolotājiem, un šobrīd izstrādā promocijas darbu “Reģionālais diskurss latviešu bērnu literatūrā: Kurzemes naratīvs”.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

Grafiskie stāsti

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Atgādinām, ka PPLA aktivitātēm jebkurā brīdī var pievienoties jauni dalībnieki, kuri vēlas radoši izpausties. Mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu vai pieredzes stāstā dalās kāds jomas pārstāvis.

Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna 
gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.