muzejnakts

PPLA dzejdari kuplinās Muzejnakti

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Sestdien, 14.maijā, no plkst. 22:30 līdz svētdienas, 15.maija, plkst. 00:30 Piejūras pilsētu Literārās akadēmijas dalībnieki un citi Liepājas skartie aicina baudīt dzeju un prozu Muzejnakts pasākumā Liepājas muzejā.

Gaidīti visi, kuri grib baudīt vārda mākslas spēku!

Sestdien, 14. maijā, jau 18. reizi Latvijā notiks Muzeju nakts, kas piedāvā apskatīt muzeju un senlietu krātuvju krājumus un ekspozīcijas neierastā laikā un formātā. Tāpat ciemos naksnīgos apstākļos aicina arī citas kultūrtelpas un aktīvisti.

Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 šogad līdz ar citām aktivitātēm būs iespēja klausīties arī Piejūras pilsētu literārās akadēmijas dalībnieku organizētos dzejas un prozas lasījumus, kas notiks no plkst. 22:30 līdz 00:30 muzeja izstāžu zālē. Pasākumā piedalīsies PPLA pārstāves Signe Paula, Gundega Rezevska, Ieva Īzāka-Harjo, Kristīne Krūkle, Meldra Ķemere un Aija Sarma, kā arī dzejniece Ineta Stadgale. Ja vēl kāds vēlas dalīties ar savu daiļradi, iespējams pieteikties, rakstot uz e-pastu: aija.puzarele@gmail.com.

Informāciju par citām PPLA aktivitātēm (lekcijām, meistarklasēm un sarunām ar rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem) var saņemt, rakstot: gunita.skroderena@gmail.com.

Visām PPLA aktivitātēm var sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv” un “Twitter”!

Informāciju sagatavoja
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.