PPLA

PPLA vadība atbildēs uz jautājumiem par projektiem

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību, kurā būs iespēja uzdot dažādus jautājumus, kas saistīti ar projektiem un grāmatvedību.

Pasākums trešdien, 17. maijā, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

17. maijā pulksten 18 tiešsaistes platformā “Zoom” ar Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem tiksies PPLA vadītāja un lektore Linda Zulmane, kā arī Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) padomes priekšsēdētāja un nodibinājuma “Via Cultura” (VC) valdes priekšsēdētāja Dace Bluķe un projektu grāmatvede un pasākumu mārketinga speciāliste Ilze Dimza.

Nodarbības dalībnieki varēs uzdot visdažādākos jautājumus par un ap projektiem: par to sagatavošanu, izvērtēšanu, finansiālo pusi, kā arī par autoratlīdzībām un nodokļiem. Ja kāds jautājums prasa komplicētu atbildi ar iedziļināšanos, lūgums to iesūtīt iepriekš uz e-pastu: gunita.skroderena@gmail.com ar norādi “Jautājums par projektiem”.

Linda Zulmane ir Liepājas Universitātes docente, PPLA vadītāja un Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja. Šogad februārī L. Zulmanes entuziasms un profesionalitāte, vadot PPLA, tika novērtēti ar Liepājas kultūras balvu 2022. Dace Bluķe bez VKKF, VC u.c. radošo organizāciju vadīšanas, lekciju lasīšanas u.c. kultūras aktivitāšu kūrēšanas ir bijusi arī 13. Saeimas deputāte, kā arī par īpašu veikumu un sasniegumiem Liepājas kultūras dzīvē 2012. gadā saņēmusi Liepājas kultūras balvu un par ieguldījumu Baltijas valstu sadarbības stiprināšanā kultūras jomā 2022. gadā saņēmusi Baltijas asamblejas medaļu. Savukārt Ilze Dimza kopā ar D. Bluķi aktīvi darbojusies arī festivāla “Via Baltica” organizēšanā kā mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste. 2017. gadā par veiksmīgu sadarbību mūzikas piedāvājuma veidošanā un koncertdzīves bagātināšanā viņa saņēma Kuldīgas kultūras centra atzinību.

PPLA

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09 (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Pēc vasaras pārtraukuma PPLA aktivitātes (lekcijas, praktikumi un tikšanās ar autoriem) atsāksies rudenī. Līdz tam dalībnieki un tie, kuri vēlas iesaistīties PPLA, aicināti rakstīt prozu vai dzeju, kas līdz augusta nogalei jāiesūta uz e-pastu: ppladarbi@inbox.lv. Par organizatoriskiem jautājumiem un pieteikties dalībai PPLA var, rakstot: gunita.skroderena@gmail.com. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna 
gunita.skroderena@gmail.com

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.