Rakstniecības prakse: veiksmes un izaicinājumi

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību “Rakstniecības prakse: veiksmes un izaicinājumi”, kurā rakstniece Inga Žolude dalīsies ar pieredzi rakstniecības izaicinājumu uzveikšanā.

Tikšanās notiks trešdien, 18. oktobrī, pulksten 18 platformā “Zoom”.

Laipni gaidīti visi interesenti!

Nodarbībā “Rakstniecības prakse: veiksmes un izaicinājumi” 18. oktobrī pulksten 18 ar Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem tiksies rakstniece Inga Žolude, kura stāstīs par rakstniecības pamatprincipiem un teksta stūrakmeņiem, kā arī dalīsies ar savu pieredzi un padomiem, kā risināt izaicinājumus un ar kādiem līdzekļiem panākt labvēlīgu rezultātu.

Inga Žolude

Rakstniece Inga Žolude ir 10 grāmatu autore. Sarakstījusi romānus “Silta zeme”, “Sarkanie bērni”, “Santa Biblia”, “Materia botanica”, “Vendenes lotospuķe”, stāstu krājumus “Mierinājums Ādama kokam” (saņēmis Eiropas Savienības Literatūras balvu) un “Stāsti”, garstāstus “1904. Melanholiskais valsis” un “Marta” (publicēts grāmatā “Livonijas debesis”), kā arī grāmatu bērniem “Pirmo reizi uz Zemes”. Stāsts “Netīrā veļa” iekļauts Best European Fiction antoloģijā (ASV). Autore vairākkārt tikusi nominēta Latvijas Literatūras gada balvai, saņēmusi “Dienas” Gada balvu kultūrā, Sudraba tintnīcu, Egona Līva piemiņas balvu “Krasta ļaudis” u.c. Strādājusi par radošās rakstniecības pasniedzēju Latvijas Universitātē, Literārajā akadēmijā, nometnēs “Aicinājums”, “(IZ)aicinājums” un “Satori” radošajā nometnē. Vada rakstniecības meistarklases. Rediģējusi grāmatas un tekstus dažādiem izdevumiem. Viņas darbi tulkoti angļu, vācu, franču, grieķu, ķīniešu, igauņu, poļu, ungāru, zviedru, maķedoniešu, armēņu un citās valodās.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09 (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

PPLA nodarbības notiek trešdienu vakaros platformā “Zoom”. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Ikviens, kurš vēlas piedalīties vai saņemt informāciju par PPLA aktivitātēm, aicināts pieteikties, rakstot uz e-pastu: gunita.skroderena@gmail.com.

PPLA aktivitātēm var sekot kontos “Liepuraksti” un “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un “Instagram”.

Foto – Dirk Skiba

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.