Elīna Līce

Runās par literatūras, mitoloģijas un mūzikas mijiedarbību

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību – sarunu ar mūziķi un dzejnieci Elīnu Līci “Iekšpus un ārpus. Literatūras, mitoloģijas un mūzikas mijiedarbība” trešdien, 26. oktobrī, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

26. oktobrī pulksten 18 ar Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem tiksies mūziķe un dzejniece Elīna Līce, kura piedāvās savu skatījumu par literatūras, mitoloģijas un mūzikas mijiedarbību, aicinot dziļāk ieskatīties ļoti bagātīgajā pasaules ainā, kas ir ne tikai mūsos, bet arī ap mums un, nereti palikdama “ārpus kadra”, turpina mūs iespaidot un virzīt kā apzinātās, tā neapzinātās, kā mākslinieciskajās, tā mākslinieciski pašterapeitiskajās izpausmēs. E. Līce runās par radošumu un iedvesmošanos no mitoloģijas, par mūzikas un dzejas terapiju, par dažādu laikmetu un stilu iezīmēm, kā arī aicinās dalībniekus iesaistīties radošā uzdevumā.

Elīna Līce ir dzejniece un mūziķe no Jūrmalas, divu dzejas krājumu – “Tik tuvu pie…” (2008., kopā ar Andu Līci) un “Redzu” (2018., nominēts Dzejas dienu balvai) – autore, kā arī dzejas un mūzikas kompozīcijas “Māsai sievietei” (Latvijas Radioteātris, 2021., režisors – Dzintars Tilaks) autore un izpildītāja.

Elīna Līce

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/89031949048?pwd=YXFUYXhRejRwbWJUWmJIMWd3RGVkQT09
(ID: 890 3194 9048, parole: 806653).

19. oktobrī plānotā praktiskā nodarbība, kurā tiks analizēti iesūtītie mājasdarbi, tiek pārcelta uz novembri (datums tiks precizēts), tāpēc tie, kuri vēl nav paguvuši, droši var paspēt izpildīt un iesūtīt uz e-pastu: liepuraksti@gmail.com. Atgādinām, ka tika uzdots sagatavot prozas tekstu (pabeigtu, ne fragmentu) vai dzejas ciklu uz 4–7 lpp. par jebkuru tēmu un jebkurā žanrā.

Jauni dalībnieki PPLA aktivitātēm var pievienoties jebkurā brīdī. Reizi mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu, kurš dalās savā pieredzes stāstā.

Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna
gunita.skroderena@gmail.com

 

 

Sponsora reklāma:

Auktoriserad översättare

Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.