Linda Nemiera

Saruna ar Lindu Nemieru “Pavieglā žanra mānīgais vieglums”

Proza Sleja

Trešdien, 27. aprīlī, plkst. 18 Piejūras pilsētu Literārās akadēmijas tiešsaistes nodarbība – tikšanās ar urbānās fantāzijas rakstnieci Lindu Nemieru “Pavieglā žanra mānīgais vieglums”.

Aicināti visi interesenti.

Linda Nemiera ir urbānās fantāzijas žanra pārstāve, kuras pūrā ir 11 grāmatas, no kurām jaunākā ir kriptoromāns “Rīgas raganas” (2021.). Linda pēc izglītības ir ekonomiste un vēsturniece, un viņas aizraušanās ir skaitļi un mīklas, tāpēc arī grāmatās netrūkst izzinošu vēsturisku materiālu un dažādu noslēpumu, kuru atrisināšanā braši metas galvenās varones. Dažkārt autori dēvē par latviešu Denu Braunu.

Linda Nemiera

Trešdien, 27. aprīlī, tiekoties ar PPLA dalībniekiem, Linda sola pastāstīt, kādi ir izaicinājumi, rakstot fantāzijas žanrā Latvijā. Tāpat rakstniece dalīsies pieredzē, kam viņa pievērš uzmanību rakstot un ko sagaida kā rakstītājs un lasītājs.

Pavieglā žanra mānīgais vieglums

Pasākumam var pievienoties, izmantojot saiti:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

(tikšanās ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Nākamās PPLA nodarbības paredzētas 11. maijā (lekcija) un 18. maijā (praktikums). Atgādinām, ka jebkurš interesents var pievienoties Literārajai akadēmijai jebkurā brīdī. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Informācijai par PPLA aktivitātēm var pieteikties, rakstot: gunita.skroderena@gmail.com.

Visām PPLA aktivitātēm var sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv” un “Twitter”!

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.