mikrofons

Ar katru vārdu zibens dzeļ

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Jauno nodarbību ciklu sāks ar lasījumiem.

Piejūras pilsētu literārā akadēmija janvārī atsāk nodarbību ciklu un aicina uz tiešsaistes nodarbību “Ar katru vārdu zibens dzeļ”, kuras laikā PPLA dalībnieki iepazīstinās ar savu dzeju un prozu. Lasījumi notiks trešdien, 11. janvārī, pulksten 18 platformā “Zoom”.

Laipni gaidīti visi interesenti!

11. janvārī pulksten 18 Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) audzēkņi tiksies radošā atmosfērā, lai iepazīstinātu kolēģus un pasākuma dalībniekus ar savu dzeju un prozu. Vēl līdz 9. janvārim, rakstot uz e-pastu: gunita.skroderena@gmail.com, lasījumiem var pieteikties autori, kuri labprāt pievienotos PPLA saimei. Priekšnesuma aptuvenais ilgums – 3–5 minūtes katram dalībniekam (jāiekļauj arī īsa iepazīstināšana ar sevi: kas es esmu? ko rakstu? kāpēc? vai tml.).

Ar katru vārdu zibens dzeļ

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09 (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Klausītāju kārtā aicināti ne tikai PPLA audzēkņi un jaunie biedri, bet jebkurš interesents.

Atgādinām, ka PPLA aktivitātēm jebkurā brīdī var pievienoties jauni dalībnieki, kuri vēlas radoši izpausties. Mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu vai pieredzes stāstā dalās kāds jomas pārstāvis.

Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna
gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.