Olafs Gūtmanis

Ar tiešsaistes lasījumiem atzīmēs Olafa Gūtmaņa dzimšanas dienu

Dzeja Jaunumi Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes lasījumiem, kas šogad norisināsies zīmīgā datumā.
Ar saviem tekstiem klausītājus iepazīstinās arī vairāki viesmākslinieki.

Tikšanās trešdien, 10. janvārī, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

10. janvārī 97. dzimšanas dienu svinētu Liepājas dzejas dižgars, rakstnieks un publicists Olafs Gūtmanis (1927–2012). Iedzīvinot ideju par viņam veltītiem lasījumiem, Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) savus literāros lasījumus šogad rīkos tieši viņa dzimšanas dienā.

PPLA lasījumos, kas šogad notiek jau trešo reizi pēc kārtas, aicināti piedalīties arī Kurzemes prozas lasījumu uzvarētāji un balvu ieguvēji: Gunta Šnipke, Marika Indāne-Pudule un Ēriks Vilsons. Pasākumā solījuši piedalīties arī Lietuvas literāti, pie kuriem 2023. gada nogalē – noveļu konkursa noslēguma pasākumā Klaipēdā – viesojās liepājnieki. Lietuviešu noveles latviešu valodā pārtulkojušas un nolasīs Jana Egle un Laura Jeruma. Tāpat ar savu daiļradi iepazīstinās vairāki PPLA dalībnieki.

Piejūras pilsētu literārā akadēmijas (PPLA) literārie lasījumi

Līdz 8. janvāra plkst. 18 vēl iespējams pieteikties interesentiem, kuri vēlētos iepazīstināt klausītājus ar savu prozu vai dzeju. Vēlamais uzstāšanās ilgums – ne vairāk kā 5 minūtes. Klausītājiem jāpiesakās nav – viņi droši var pievienoties pasākumam jebkurā brīdī.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09&omn=81400977941 (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Par organizatoriskiem jautājumiem un pieteikties dalībai PPLA jaunajā sezonā var, rakstot: gunita.skroderena@gmail.com. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Visām PPLA aktivitātēm var sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna
gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.