Sandra Okuņeva

Bērnu un jauniešu literatūra: daudzveidība, aktualitātes un tendences

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Lekcijā iepazīstinās ar bērnu un jauniešu literatūru

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību – lekciju “Bērnu un jauniešu literatūra: daudzveidība, aktualitātes un tendences” trešdien, 12. oktobrī, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

12. oktobrī pulksten 18 Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem lekciju “Bērnu un jauniešu literatūra: daudzveidība, aktualitātes un tendences” lasīs Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes lektore, filoloģijas maģistre Sandra Okuņeva. Nodarbībā iecerēts iepazīstināt ar latviešu bērnu un jauniešu grāmatu daudzveidību 21. gadsimta sākumposmā, īpaši – pēdējā desmitgadē, pārrunāt spilgtākās izpausmes tematikā, populārāko autoru loku un žanru daudzveidību, kā arī apmainīties viedokļiem par zīmīgākajām tendencēm bērnu un jauniešu grāmatniecībā.

S. Okuņeva Liepājas Universitātē vada kursus “Bērnu un jauniešu literatūra”, “Aktuālie procesi literatūrā: bērnu literatūra”, “Retorika” u.c. Publicējusies laikrakstā “KonTEKSTS”, krājumos “Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā”, “Literatūra un kultūra: process, mijiedarbība, problēmas” u.c. Izstrādā promocijas darbu “Reģionālais diskurss latviešu bērnu literatūrā: Kurzemes naratīvs”.

Sandra Okuņeva

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/81458799271?pwd=Y3JxK2RjbzFDT0xXVVdGZVEyY0Nudz09
(ID: 814 5879 9271, parole: 133816).

Atgādinām, ka PPLA aktivitātēm jebkurā brīdī var pievienoties jauni dalībnieki, kuri vēlas radoši izpausties. Reizi mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu jau atzītu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu vai pieredzes stāstā dalās kāds jomas pārstāvis. Nākamās nodarbības paredzētas 19. un 26. oktobrī.

Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna
gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.