Ziedu pļava

Gatavošanās Jāņiem. Pirmdiena. 2019.

Impulsi Sleja

Šonedēļ Karakuda sāk gatavoties Jāņiem.  Aicinām mūsu autorus atsūtīt mums svētku uvertīras dienasgrāmatas, fotogrāfijas vai sajūtu epizodes. Pirmā pieteicās Karmena Smilga. Vispirms apsveicam Karmenu ar Liepājas universitātes beigšanu! Lai izdodas viss tālākais ceļš un notikumi tajā!

Gaidīsim arī no pārējiem mūsu lasītājiem pirmsjāņu impulsus, sajūtu epizodes un attēlus.

Taču pirmā uz skatuves Karmena. Laipni lūdzam!

Gatavošanās Jāņiem. Pirmdiena.

Manu draugu sauc Jānis, un es gribēju viņa svētkus padarīt īpašākus. Gribu, lai tie ir pavisam citādāki. Jau no mēneša pirmajām dienām aktīvi esmu aizrāvusies ar pārsteiguma gatavošanu. Gribu redzēt viņa pārsteigumu sejā, kad 24.06 viņu aizvedīšu uz vietu, ko pa šo mēnesi būšu labiekārtojusi. Protams, man ir pierādījumi – fotogrāfijas, kas to apliecinās.

Gatavot šo pārsteigumu ir viegli. Sākumā. Pati ideja manā galvā izklausījās ļoti laba. Tā šķita viegli noorganizējama. Šobrīd es esmu iemācījusies diezgan daudz jauna. Kas to būtu domājis, ka pārsteiguma radīšanai ir nepieciešama ievērojama pacietība, brīvs laiks un manā pat gadījumā fizisks spēks. Būtu vienkāršāk, ja nedzīvotu ar draugu kopā un nebūtu katrā dzīvokļa stūrī jāslēpj lietas, kas paraudzētas svinībām. Ir palikusi tieši viena nedēļa līdz Jāņa vārda dienai, lietas, kas prasīja vissmagāko darbu ir jau izdarītas, bet līdz pat pēdējam vakaram netrūks darāmā…


Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena


“pļava” by Arnolds Auziņš is licensed under CC BY-SA 2.0

Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.