Literārā akadēmija atsāk nodarbības ar dzeju

Dzeja Jaunumi

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz rudens sesijas pirmo tiešsaistes nodarbību “Dzejas septembris”, kuru vadīs Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas un PPLA vadītāja – Liepājas Universitātes docente Linda Zulmane. Tikšanās – trešdien, 20. septembrī, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

20. septembrī pēc vasaras pārtraukuma atsāksies Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) nodarbības, kurās dalībnieki papildina zināšanas literatūras teorijā, pēc tam praktiski liekot tās lietā, kā arī tiekas ar literāri radošās jomas profesionāļiem, kuri dalās savā pieredzē par rakstīšanu un arī grāmatu izdošanu.

Rudens sesijas pirmā nodarbība likumsakarīgi būs veltīta dzejai. Gan tāpēc, ka septembris tradicionāli ir Dzejas dienu mēnesis, gan tāpēc, ka PPLA dalībnieku pulkā ir daudz dzejdaru. Lektore Linda Zulmane vispirms pastāstīs par PPLA aktualitātēm, bet nodarbības otrajā daļā pievērsīsies praktiskajai pusei, stāstot par dzejas rakstīšanu, teoriju, tiks minēti piemēri un dalībnieki varēs izmēģināt arī ko uzrakstīt.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

Dzejas septembris

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Darboties aicināti ne tikai visi tie, kuri apmeklējuši PPLA nodarbības jau iepriekš, bet arī jauni dalībnieki. Ikviens, kurš vēlas piedalīties vai saņemt informāciju par PPLA aktivitātēm, aicināts pieteikties, rakstot uz e-pastu: gunita.skroderena@gmail.com. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Dalībnieka atrašanās vietai nav nozīmes, ja vien ir interese darboties. Vienīgi, ja vēlas iegūt apliecinājumu par akadēmijas apmeklēšanu, jāpiedalās vairāk nekā pusē no visām nodarbībām, kuras parasti notiks trešdienu vakaros platformā “Zoom”.

PPLA aktivitātēm var sekot kontos “Liepuraksti” un “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna
gunita.skroderena@gmail.com

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.