„Meža zemenīšu” vietas Liepājā

Reportāža Sleja

Šoreiz mazliet citādāku lekciju pieredzēja Liepājas Universitātes 4. kursa studenti ar pasniedzēju, kas 6. septembra rītā devās nelielā ekskursijā pa Liepāju. Šī bija praktiskā nodarbība, kuras laikā bija jāizpilda uzdevums – studentiem bija jāizveido foto reportāža par redzēto un jāveido savs stāsts.

 

Septembrī Liepājas Universitātes studentiem bija lieliska iespēja dažādot savas ierastās lekciju gaitas, dodoties mācību ekskursijā pa Liepāju. Pasniedzēja studentiem uzdeva radošu uzdevumu izveidot foto reportāžu, respektīvi, pastaigas laikā ļaujot vaļu fantāzijām, veidot savu stāstu par redzēto un piedzīvoto, īsāk sakot – iekāpt tūristu kurpēs. Pirms došanās ekskursijā pasniedzēja mudināja studentus padomāt par iespējamiem maršrutiem, interesantākajiem apskates objektiem un, kā pati pasniedzēja izteicās, nodēvējot tos par „meža zemenīšu” vietām.

Kā viens no beidzamajiem un neiztrūkstošajiem apskates objektiem bija jūra. Tas bija īstais laiks, lai noķertu Liepājas vēju. Maršruta beigās studenti un pasniedzēja iegriezās Kultūras nama “Viktorija” pagalmā un ar piepildītu groziņu “meža zemenīšu” atgriezās atpakaļ sākumpunktā – Liepājas Universitātē.

Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.