Āris Birze iedrošinās līdz galam uzrakstīt savu grāmatu

Jaunumi Proza

26. oktobrī plkst. 12.00 Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā, pie Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem viesosies grāmatu „Nebaidies”, „Pabeidz iesākto” un „Maza grāmata lieliem darbiem” autors Āris Birze. Uz tikšanos aicināts ikviens interesents!

Nodarbībā „Labāk pabeigt, nekā perfekti!” Āris Birze runās par attieksmi, kas palīdz novest rakstīšanu līdz galam un sniegs padomus, kā izmantot sociālo spiedienu savu darbu pabeigšanai. „Ļauties atbalstam no cilvēkiem un pārdot savu grāmatu pirms tā ir izdrukāta, lai redzētu, cik patiešām katram autoram ir atbalstītāju. Vēl apskatīsim tēmas, kā rakstīšanu padarīt sev aizraujošāku un kā pabeigt iesākto ar jebkuriem mūsdienīgiem rīkiem, radot iekšēji pilnīgu izteikšanās izjūtu,” nodarbībā plānoto ieskicē Ā. Birze.

PPLA nodarbības ir bezmaksas. Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu linda.zulmane@liepu.lv. Projekts „Piejūras pilsētu literārā akadēmija” tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Liepājas Universitāti un Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju. Projektu pārstāv nodibinājums “Via Cultura”.

Informāciju sagatavoja: 
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane 
29365931 timermane.kristine@gmail.com

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.