Pirmā un otrā radīšanas diena

PPLA dalībnieki Aivara Eipura vadībā rakstīs kopīgu dzejoli

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību – meistardarbnīcu “Pirmā un otrā radīšanas diena”, kura notiks Latvijas Rakstnieku savienības dzejas un prozas konsultanta Aivara Eipura vadībā.

Tikšanās – trešdien, 24. maijā, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

Trešdien, 24. maijā, pulksten 18 ar Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem tiksies dzejas un prozas konsultants Aivars Eipurs (viņš arī dzejnieks Eduards Aivars). Programmā paredzēts aplūkot literārā procesa aktualitātes (“LaLiGaBa” u.c.), būs arī interaktīva saruna par daiļdarba tapšanas sākumu un turpinājumu.

Aivars Eipurs

Tiks analizēti dalībnieku iesūtītie prozas un dzejas mājasdarbi (vēl var paspēt iesūtīt uz e-pastu: ppladarbi@inbox.lv līdz 22.05. pl. 18). Nodarbībā notiks arī kopīga dzejoļa rakstīšana.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

tiešsaistes nodarbība – meistardarbnīca “Pirmā un otrā radīšanas diena”

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Šī būs PPLA pavasara sesijas pēdējā neklātienes nodarbība. Vasarā dalībnieki un arī tie, kuri vēl tikai apsver iespēju pievienoties PPLA, aicināti aktīvi rakstīt gan dzeju, gan prozas tekstus, lai rudenī atsāktu nodarbības ar jaunu sparu. Vēlamā tematika – Liepājas kā kultūras galvaspilsētas 2027 tēma – “(Ne)miers”. Tekstam jābūt pabeigtam darbam, nevis kāda lielāka formāta, teiksim, romāna, fragmentam. Ja tā ir dzeja, tad – dzejoļu ciklam. Apjoms – līdz 20 lpp. Darbi iesūtāmi uz e-pastu: ppladarbi@inbox.lv līdz augusta beigām, neaizmirstot faila nosaukumā un arī pie daiļdarba minēt savu vārdu, uzvārdu vai pseidonīmu.

Visām PPLA aktivitātēm var sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.