Pašizdošana

PPLA dalībnieki iepazīs grāmatizdošanas alternatīvos ceļus

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību “Pašizdošana”, kurā rakstniecības maģistre Sintija Arāja iepazīstinās ar grāmatu pašizdošanas iespējām.

Tikšanās trešdien, 29. novembrī, plkst. 18. Laipni gaidīti visi interesenti!

Pie grāmatas autors var tikt vairākos veidos. Nosūtīt manuskriptu izdevniecībām, uzticēt uzņēmumiem, kuri darbojas grāmatizdošanas biznesā, vai visu darīt pašam. Pēdējos gados arvien populārāka kļūst pašizdošana, kuru savā maģistra darbā “Pašizdošana – netradicionālais grāmatu izdošanas ceļš” pētījusi Liepājas Universitātes Rakstniecības studiju programmas nu jau absolvente Sintija Arāja. Tikšanās laikā rakstniecības maģistre dalīsies ar interesantākajiem faktiem no pētījuma un atziņām par pašizdošanas uzplaukuma attīstību, robežu meklējumiem un iemesliem, kādēļ rakstnieki nolemj apvienot divas nozares – rakstniecību un izdevējdarbību – un izdod grāmatas paši. Viņa pastāstīs arī galvenos secinājumus par Latvijas iedzīvotāju lasīšanas paradumiem, kas varētu noderēt ikvienam rakstniekam.

Pašizdošana

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09&omn=82260864735 (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Par organizatoriskiem jautājumiem un pieteikties dalībai PPLA var, rakstot: gunita.skroderena@gmail.com. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com

Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.