Vakars ar Mauriņu un Bēthovenu

Vakars ar Mauriņu un Bēthovenu

Jaunumi Māksla Proza Sleja

Sestdien, 22. janvārī, plkst. 13 Grobiņā, Zentas Mauriņas piemiņas istabās, notiks Literārās akadēmijas izbraukumsesija – radoša tikšanās “Vakars ar Mauriņu un Bēthovenu”, kuras laikā brīvā atmosfērā notiks rakstīšana un gleznošana.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc vēlams iepriekš pieteikties.

Zentas Mauriņas piemiņas istabās Grobiņā (Lielā iela 84) 22. janvārī plkst. 13 paredzēta Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) šāgada 1. nodarbība izbraukumā – radošā rakstīšana un gleznošana “Vakars ar Mauriņu un Bēthovenu”. Muzejistabu saimniece Maija Rolava sagaidīs ar mūziku, kas tiks atskaņota uz rakstniecei Z. Mauriņai piederējuša skaņuplašu atskaņotāja, ko autore mīļi saukusi par “Dāvidu”. Klausoties dižgara Ludviga van Bēthovena mūziku, dalībnieki tiks aicināti radīt kādu dzejoli, prozas fragmentu vai glezniņu, tādā veidā ļaujot mijiedarboties vairākiem mākslas veidiem (papīrs, rakstāmie un citi piederumi gan jāņem līdzi pašam).

Tā kā vietu skaits pasākumā ir ierobežots, vēlams iepriekš pieteikties pie Gundegas Rezevskas (tālr. 29403591; e-pasts: gundega.r@tvnet.lv) vai Lindas Zulmanes (linda.zulmane@inbox.lv). Pasākums notiks, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības.

Arī ja interesents sestdien uz pasākumu netiek, bet interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), kas turpmāk notiks regulāri, raksti: linda.zulmane@inbox.lv vai gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs: ja dalībnieks netiek uz kādu, droši var pievienoties nākamajā reizē. Aktīvie PPLA dalībnieki mudina izmantot iespēju uzzināt, kā piepildīt sapni par rakstīšanu un savu grāmatu. Vai vienkārši pabūt starp radošiem cilvēkiem draudzīgā un atbalstošā vidē.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Liepuraksti” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv” un “Twitter”!

Informāciju sagatavoja
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.