Krista Anna Belševica

PPLA dalībnieki trenēs iedvesmu un pakļaus mūzas

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību – tikšanos ar rakstnieci un dzejnieci Kristu Annu Belševicu nodarbībā “Ikdienas radošums”.

Pasākums trešdien, 17. aprīlī, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

Par to, kā praktizēt radošumu ikdienā, kā pārvarēt mentālos blokus un kā izmantot radošus rīkus savas labbūtības veicināšanā, Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem nodarbībā “Ikdienas radošums jeb Kā būt radošam vienmēr un visur?” 17. aprīlī pulksten 18 stāstīs rakstniece, redaktore un radošuma trenere Krista Anna Belševica.

“Nekas nav tik dzīvotspējīgs kā maldīgi priekšstati, un reti kuri priekšstati mēdz būt maldīgāki par tiem, kas saistīti ar radošumu,” teikusi radošuma trenere Džūlija Kamerona. Daudzi cilvēki nodzīvo visu dzīvi, uzskatīdami, ka nav spējīgi uz radošumu, taču patiesībā radošums nav raksturīgs tikai māksliniekiem. Tāpat kā radošums ir nepieciešams, lai uzrakstītu stāstu vai izdomātu inovatīvus inženierrisinājumus, tas ir nepieciešams, arī lai izaudzinātu bērnu, atrisinātu ieilgušu konfliktu darbā vai dažkārt rītos izkāptu no gultas. Savās nodarbībās Krista aicina zīmēt, rakstīt, dalīties sajūtās un radoši meditēt, kā arī iepazīstina ar dažādiem rīkiem, kurus izmantot ikdienā, lai dzīvotu skaistāk, piepildītāk un interesantāk. PPLA dalībnieki tiks aicināti mācīties, kā paaugstināt savu apzinātības līmeni radošajā procesā.

Kristas Annas Belševicas pirmā dzejas publikācija bija interneta žurnālā “Satori” 2016. gadā, 2017. gadā iznāca viņas dzejas krājums “Medījot dzīvi” un stāstu krājums “Pelēks suns sapņo par zelta zivtiņām”. Dzeja iekļauta vairākos jaunākās dzejas kopkrājumos ārzemēs un publicēta somu, vācu, igauņu, angļu, ķīniešu u.c. valodās. Autore vada arī radošās nodarbības dažādu lielumu un vecumu grupām, ar radošo uzdevumu palīdzību mācot, kā trenēt iedvesmu un savaldīt savas mūzas.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09&omn=84503235500
(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Par organizatoriskiem jautājumiem un pieteikties dalībai PPLA var, rakstot: gunita.skroderena@gmail.com. Arī atteikties no informācijas saņemšanas var, dodot ziņu uz minēto e-pastu. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Visām PPLA aktivitātēm var sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna 
gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.