pavasaris

Radošās tikšanās ar Janu Egli un Aivaru Eipuru

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) aicina uz tiešsaistes pasākumiem – trešdien, 16. martā, plkst. 18 praktiskā nodarbība “Pavasara dialogi” ar rakstnieci un dzejnieci Janu Egli un ceturtdien, 17. martā, plkst. 12 tikšanās “Iedvesma un profesionālās iemaņas” ar Aivaru Eipuru.

Laipni aicināti visi interesenti!

Februāra praktiskajā nodarbībā PPLA dalībnieki saņēma mājasdarbu: dzejas aizbildņiem jāuzraksta dzejolis vai dzejoļu cikls par tēmu “Pavasara tuvošanās” (nebanāli par banālo, kā uzsvēra meistardarbnīcas vadītāja Jana Egle), savukārt prozas pārstāvjiem – par jebkādu tēmu jebkura žanra teksts, kas sastāvētu no dialogiem. Tika iesūtīti vairāk nekā 30 mājasdarbi. 16. martā tiešsaistē notiks šo tekstu apspriešana kopā ar praktikuma vadītāju Janu Egli (drīkst piedalīties arī tie, kuri mājasdarbu neizpildīja).

Pavasara dialogi, Jana Egle

Pasākumu apmeklē šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09 (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Savukārt 17. martā tiešsaistē tikšanās ar dzejnieku un dzejas konsultantu Aivaru Eipuru, kurš runās par literārajām aktivitātēm Latvijā, dalīsies pieredzē par iedvesmas un iemaņu nozīmi, kā arī iepazīstinās ar savu dzeju un aicinās pasākuma dalībniekus uzrakstīt dzejoli visiem kopā.

Aivars Eipurs

Pasākumu apmeklē šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09 (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Ja interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs, un jauni dalībnieki droši var pievienoties jebkurā brīdī. PPLA nodarbībās jau pabijušie dalībnieki atzīst, ka jūtas lieliski, atrodoties starp tik radošiem cilvēkiem, un draudzīgajā un atbalstošajā vidē gandrīz ikvienam veras vaļā rakstīšanas čakra.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”.

Foto: Zigurds Zaķis

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve

Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.