Tēla anatomija

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) aicina uz tiešsaistes lekciju: “Tēla anatomija. Tēls dzejā un prozā” trešdien, 2. martā, plkst. 18.

Laipni aicināti visi interesenti!

Lekciju “Tēla anatomija” 2. martā plkst. 18 tiešsaistes platformā “Zoom lasīs PPLA lektore Linda Zulmane, kura stāstīs par autoru pieņemtajiem vārdiem jeb pseidonīmiem un tēlu kā būtisku daiļdarba sastāvdaļu.

Pasākumu apmeklē šeit: https://us02web.zoom.us/j/86088039171?pwd=NkQza3J3czArV0ZHT0d6TVNlQ0R2QT09 (ID: 860 8803 9171, parole: 464338)

Atgādinām, ka līdz 8. martam uz e-pastu: liepuraksti@gmail.com iesūtāmi mājasdarbi, kuru apspriešana tiešsaistē plānota 16. martā plkst. 18 kopā ar rakstnieci Janu Egli (drīkst piedalīties arī tie, kuriem nekas neuzrakstījās). Dzejas aizbildņiem jāuzraksta dzejolis vai dzejoļu cikls (līdz 2 lpp.) par tēmu “Pavasara tuvošanās” (kā uzsvēra Jana Egle, nebanāli par banālo). Prozas pārstāvjiem – par jebkādu tēmu jebkura žanra teksts, kas sastāvētu no dialogiem (tāpat līdz 2 lpp.). Norādes, kas jāņem vērā: faila nosaukumā jāiekļauj vārds, uzvārds vai pseidonīms, tiem jābūt minētiem arī teksta sākumā, fonts Times New Roman, 12. izmēra burti, rindstarpas 1,5. Ja kāds iesūta abus uzdotos mājasdarbus, katrs jānoformē atsevišķā failā.

Ja interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs, un jauni dalībnieki droši var pievienoties jebkurā brīdī. PPLA nodarbībās jau pabijušie dalībnieki atzīst, ka jūtas lieliski, atrodoties starp tik radošiem cilvēkiem, un draudzīgajā un atbalstošajā vidē gandrīz ikvienam veras vaļā rakstīšanas čakra.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna

gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.