Trīs lietas – labas lietas

Tikšanās ar literātiem Lāčplēša dārza svētkos

Dzeja Eiropa Jaunumi Mūzika Proza Sleja

Sestdien, 13. augustā, no pulksten 14:00 Karostā risināsies III Lāčplēša dārza svētki ar moto “Trīs lietas – labas lietas”.

Pasākuma laikā būs iespējams satikt arī Piejūras pilsētu literārās akadēmijas dalībniekus.

Aicināti visi interesenti.

Lāčplēša dārza svētki šogad norisināsies 13. augustā, aicinot visu vecumposmu skatītājus un klausītājus uz koncertiem, darbnīcām, meistarklasēm un citām aktivitātēm. Dārza svētkus kuplinās Jūras spēku orķestris, Rucavas lauku kapela “Paurupīte”, Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas audzēkņi, Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska”, mūziķis Edijs Šnipke un “X faktora” dalībnieks Tom Simo ar grupu, kā arī džeza dziedātāja Kristina Jatautaite no Lietuvas. Ar tehnikas demonstrējumiem viesosies Zemessardze, izklaides piedāvās arī jaunsargi, bet savas prasmes demonstrēs ielu vingrotāji. Visas aktivitātes Lāčplēša dārzā būs bez maksas, savukārt Atmodas dārzā uz maksas koncertu gaidīs viesis no Kenijas – Fadhilee Itulya.

III Lāčplēša dārza svētki

Lāčplēša dārza Literātu teltī radoši darboties aicinās Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībnieki Gundega Rezevska, Valentīns un Inga Vlasova, kuri piedāvās lasījumus un dažādas radošas aktivitātes lieliem un maziem, piemēram, pasaku klausīšanos un sacerēšanu, dziesmu klausīšanos un līdzdziedāšanu, kā arī rokdarbus un pat diskusiju. Būs iespēja apgūt dažus vārdus ukrainiski un iepazīties ar ukraiņu tautas pasakām.

Lāčplēša dārza svētkus šogad organizē biedrība “Baringtons K2” un kultūrvieta “Atmodas Dārzs”. Būs arī tirdziņš, un otro reizi tiks godināti titula “Karostas spēka cilvēks” ieguvēji.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna
gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.