Gunita Lagzdiņa

Tikšanās ar rakstnieci Gunitu Lagzdiņu – “Lāde vaļā”

Jaunumi Proza Sleja

Otrdien, 9. novembrī, pulksten 17.30 Aizputes pilsētas bibliotēkas filiāle “Aizputes pagasta bibliotēka” aicina uz tiešsaistes tikšanos ar rakstnieci Gunitu Lagzdiņu “Lāde vaļā”.

Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas.

Gunita Lagzdiņa ir rakstniece, grāmatu korektore un redaktore. Lasītājiem viņas vārds zināms kopš 1999. gada, kad viņa sāka strādāt reģionālajā laikrakstā “Kursas Laiks”, kas arī bija Gunitas darbavieta vairāk nekā 20 gadus – sākumā kā žurnālistei, pēc tam kā avīzes literārajai redaktorei. 2002. gadā “Kursas Laiks” sāka publicēt viņas stāstus, un 2017. gadā izdevniecībā “Lauku Avīze” iznāca autores pirmais stāstu krājums “Spēlītes”, 2019. gadā sekoja otrs – “Ieraudzīt varavīksni”. Bet šovasar pie lasītājiem nonāca apgāda “Zvaigzne ABC” romantisko romānu konkursa laureāts “Lāde vaļā”.

Sarunas laikā Gunita pastāstīs par savu ceļu rakstniecībā, radošās rakstīšanas aizkulisēm un labprāt arī atbildēs uz tikšanās dalībnieku jautājumiem, kurus varēs uzdot tiešraides laikā. Jautājumus var arī iesūtīt iepriekš, rakstot uz e-pastu: pagasts.biblioteka@aizpute.lv vai “Facebook” komentāru sadaļā.

Gunita Lagzdiņa

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā “Zoom”.

Gaidām uz tikšanos: https://s4.lv/gramata

Pasākumu ciklu “Rakstnieks pilsētā un katrā pagastā” finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Informāciju sagatavojusi

Aizputes pagasta bibliotēkas vadītāja Inese Šterna


Informāciju sagatavoja
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.