virtuves galds

Viņa mīlēja abus un abi mīlēja viņu

Impulsi Sleja

Viņi bija ļoti dažādi. Ne tikai vizuāli, bet arī citādi. Pēc piederības, pēc pārliecības, pēc satura, lokācijas un vērtības. Indijā tie būtu dažādās kastās, tas nu skaidrs, un to vecāki tiem neļautu laulāties.

Taču pēc priekšrakstiem, tie saderēja kopā, tikai to vēl paši nezināja.

Viņš bija brūns, tāds viegli iededzis, pilnmiesīgs un mazliet tumīgs. Viņa bija pikanta, gana specifiska personība, kurai patika kažoki, peldēšana un viss, kas saistīts ar spozmi. Otrs “viņš” bija gaišs, tāds kā bālģīmis. Galīgi nebija gruntīgs, salīdzinot ar pirmo džeku. Viņš nebija pielīdzināms pirmajiem diviem, bet, kā sacīt jāsaka, pretpoli pievelkas.

Viņa mīlēja abus un abi mīlēja viņu. Patiesībā visu trīs savienību mīlēja arī apkārtējie, bet, ja tā nopietni padomā, šī bija diezgan savdabīga kombinācija. Bet tāda jau reizēm mēdz būt mīlestība, vai ne? Dažbrīd dīvaina padarīšana.

Tātad, sākotnēji viņi viens par otru nezināja, jo atradās tālu. Par viņiem zināja citi, bet paši nē. Arī tā mēdz gadīties. Kad tie nejauši kādā vakarā satikās vienā braucošā objektā, sauciet to par mašīnu vai sabiedrisko transportu, tam nav nozīmes. Brauciena laikā viņa plakšķināja acis, raugoties pirmā džeka brūnajā torsā, arī baltais valdzināja ar savu gaišo šarmu un formu. Abiem ļoti patika viņas švītīgi pikantā daba.

Viņu mīlestības savienojums notika virtuvē uz galda, kad pirmais brūni druknais džeks bija laiskojies džakuzi. Abi pārējie viņu jau nepacietīgi gaidīja pilnā gatavībā.

Mīlas trīsstūris savienojās uz vakariņu šķīvja – vārīti kartupeļi, siļķe un biezpiens.

"Large square kitchen table" by DesignFolly.com is licensed under CC BY-SA 2.0.
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.