A. Eipurs sniegs ieskatu jaunākajā latviešu prozā un dzejā

Dzeja Jaunumi Proza

Ceturtdien, 27. februārī, pulksten 16.00 Kūrmājas prospektā 13, 201. telpā, Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) organizē tikšanos ar dzejnieku un Latvijas Rakstnieku savienības literāro konsultantu Aivaru Eipuru, kurš runās par tēmu „Jauns gadu desmits – jauna literatūra”.

Tikšanās laikā A. Eipurs sniegs ieskatu jaunākajā latviešu prozā un dzejā 2019. un 2020. gadā, kā arī iepazīstinās ar savu daiļradi un lasīs dzeju. Lasīti un analizēti tiks arī PPLA audzēkņu jaunākie darbi. „Uz vietas tiks “pārbaudīta” auditorijas literārā saskaņa – visi kopā radīsim literāru darbu,” tā A. Eipurs.

Ar pseidonīmu Eduards Aivars dzejniekam iznākuši deviņi dzejas krājumi latviešu valodā, kā arī krājumi krievu un angļu valodā. Dzejas kopas citās valodās iekļautas antoloģijās. A. Eipurs raksta arī īsprozu, rakstus un esejas periodikā. „Projektā „Literārā akadēmija” kopš paša sākuma darbojos kā dzejas un prozas konsultants, bet kopš 2019. gada strādāju arī Jāņa Akuratera muzejā,” piebilst dzejnieks.

PPLA nodarbības ir bezmaksas. Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu linda.zulmane@liepu.lv. Projekts „Piejūras pilsētu literārā akadēmija” tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Liepājas Universitāti un Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju. Projektu pārstāv nodibinājums “Via Cultura”

Informāciju sagatavoja:
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane 
29365931 timermane.kristine@gmail.com
Foto: no A. Eipura personīgā arhīva.
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.