witchcraft

Mīlestības pieburšana jeb labās raganas stāsts

Impulsi Sleja

Karakuda paļaujas tikai un vienīgi uz zinātni, tāpēc maģiskos rituālos nekad neiesaistās un „parajomas“ neatbalsta. Šajā gadījumā studentes publicistika aizskar tieši šo sfēru un iespējams, ka lasītājam ir vērts iepazīsties arī šādu pārspriedumu izpausmi. Publicējam šo darbu saīsinātā formā.

Pirms gadiem 20 sāku ievērot, ka cilvēki tiecas nokārtot savas sirdslietas ar buršanās palīdzību. Kādai dāmai gribas turīgu vīrieti un tas tiek nokārtots ar maģijas palīdzību. Kāds kungs vēlas sev skaistu sievieti, bet cits nespēj nomierināties izdomājot kā ieriebt kaimiņam un tāpēc skrien pie raganas. Šis viss zināms jau gadsimtiem ilgi. Ir lasīts, ka karaļnamu dāmas esot apvārdojušas savus portretus, veikušas dažādus rituālus, lai karalis vai princis spētu izvēlēties sev par sievu tikai viņas. Lai iemīlētos vienīgi viņās. Lai pavēlnieks neredzētu nevienu citu sievieti, tikai viņu. Sāncenses šādos gadījumos tika iznīcinātas tajos pašos buršanās rituālos.

Pieburšana vienmēr darbojas uz trijiem, deviņiem vai divdesmit gadiem. Tieši tik ilgi darbojas dažādi mīlas maģijas rituāli. Vai līdzcilvēki pamana šādas lietas sadzīvē? Uzmanīgs cilvēks to ieraudzīs tad, kad kāds saticīgs un laimīgs laulāts pāris pēkšņi šķir laulību. It kā pēkšņi, it kā bez iemesla. Tas nozīmē, ka ir veikta kāda maģiska iedarbība no malas. Vienmēr pievēršu uzmanību publisko pāru šķiršanās prāvām, kas pavīd dzeltenajā presē, vai kādās tenku lapās. Negaidīta šķiršanās vai ilgstoši nespēja izšķirties nenotiek bez maģisku rituālu palīdzības, jo kāda no partneru pusēm par to ir gādājusi.

Kā tas notiek? Kā „iebaro“ vīrieti?

Pieburt jeb ar varu „paņemt nost“ kādam citam otru cilvēku, ir tas pats, kas atvest uz mājām zvēru no meža un mēģināt to pieradināt pie dzīves istabā. Šādas negatīvās enerģijas iedarbībai ir raksturīgas sekojošas upura iezīmes: dramatiska greizsirdība vai strauja, neizskaidrojama iemīlēšanās. Sabangotais cilvēks mainās raksturā, viņa ģimenē un mājās sākas skandāli, greizsirdības lēkmes, slimības. Cieš arī bērni, kas dzimuši šajās attiecībās. Kā sievietes panāk šādu stāvokli? Kopš senseniem laikiem to dara iebarojot upurim sarkanvīnu ar menstruāciju asinīm. To mēdz darīt reizi mēnesī. Protams, ka šādi var burties tikai sieviete, kas strādā kopā ar upuri jeb kādā citā veidā spēj un var servēt ēdienu vai dzērienu. Ja šis process tiek pārtraukts, tad apmātība pazūd. Visbiežāk šādu „iebarošanas“ aktu realizē gados jaunas sekretāres vai praktikantes, kuras var un drīkst šefam piedāvāt ēdienu vai dzērienu.

Vai cilvēki šādas pieburšanas rezultāta var būt laimīgi?

Nē, šādu iespējamību vajadzētu izslēgt, jo cilvēku var fiziski pievākt/narkotizēt, bet laimi sagrābt ar varu nav iespējams. Starp citu, ar pieburšanu nodarbojas ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. Kāds kungs reiz skaidroja: man to sievieti ļoti vajag, citu negribu, man ar viņu vislabākais sekss, un kaisle, un es nevēlos, lai viņa tiek kādam citam! Vīrietis bija ieradies, lai šo dāmu viņam „piebur“, taču šāda rīcība ir amorāls grēks un šādi rīkoties nedrīkst. Diemžēl daļa cilvēku ar morāles kategorijām nenodarbojas un vēlas visu, par katru cenu. Nebaidās „savas vajadzības“ dēļ iet uz kapiem un traucēt mirušo mieru, lai pusnaktī tur veiktu savus rituālus. Viens stiepj uz kapiem naktī vistas, cits meklē kādu mirušo vārdu, skraida turpu šurpu ar lukturīti, lai iznīcinātu kādu dzīvo ar tādu pašu vārdu. Cits staigā, kā zombijs ar sveci rokā! Varbūt šādi atpērkas no kādas slimības, vai smaga nolādējuma atnesot to uz kapiem un atstājot tur? Izskatās, ka apmātība un egoisms ir nekontrolējamas lietas. Ja sirds nav atvērta mīlestībai, bet ir tikai salts aprēķina akmens, tad jebkuras attiecības ar citiem cilvēkiem būs vien uz laiku vējā izmests laternu spiets. Labākajā gadījumā – gaišums miesai, nevis sildīs dvēseli.

Mīlestības maģija ir ļoti sarežģīta lieta, viens no nopietnākiem burvestības veidiem. Tās likmes ir augstas, un tā vienmēr ir abpusēji griezīgs zobens. Iesaku visām un visiem labāk atvērt savu sirdi un iekšējo mīlestību brīdī, kad liktenīgais cilvēks ir nostājies jūsu priekšā. Nevajag nodot savu privāto dzīvi augstāko spēku rokās un mēģināt manipulēt ar apkārtējiem. Lai labāk dzīvē ienāk cilvēks, pelnīts un sagaidīts. Šāds brīdis noteikti iestāsies. Ir tikai jāprot to sagaidīt.

"witchcraft" by Miroslav Vajdić is licensed under CC BY-SA 2.0
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.