Saruna ar aktieri, dramaturgu un rakstnieku Ēriku Vilsonu

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piektdien, 5. februārī, pulksten 17:30 tiešsaistes tikšanās ar aktieri, dramaturgu un rakstnieku Ēriku Vilsonu “Rakstīšanas nelaime”.

Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas.

Ēriks Vilsons

Ēriks Vilsons līdz šim vairāk zināms teātra mīļiem un skolu jaunatnei. Pēdējos gados viņš kā dramaturgs un aktieris piedāvā skatītājiem savas monoizrādes (“Nezāle”, “Dzejnieks un laiks”, “Pazudušais dēls”, “Mana Magadana”). Pērn izdevniecībā “Dienas Grāmata” nācis klajā viņa pirmais romāns “Me&Mo”, kas ļauj ielūkoties Liepājā un pilsētas teātra aizkulisēs pagājušā gadsimta 90. gados. Pats autors gan atzīst, ka tā vairāk ir viņa fantāzija, ne realitātē tverti mirkļi.

Sarunas laikā Ē. Vilsons lasīs dzeju un darbu fragmentus, stāstīs par radošumu un atbildēs uz diskusijas dalībnieku jautājumiem. Jautājumus var uzdot arī iepriekš, nosūtot tos uz e-pasta adresi: linda.zulmane@inbox.lv ar norādi “Jautājums Ērikam”.

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā “Zoom”. Gaidām uz tikšanos:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09

Pasākumu organizē Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA). Šai un citām PPLA aktivitātēm sekojiet kontā “Liepuraksti” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv” un “Twitter”!

Informāciju sagatavoja
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa sisse@inbox.lv

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.