Rolanda Bula

Saruna ar detektīvromānu autori Rolandu Bulu

Jaunumi Latvija Proza

Piektdien, 12. martā, pulksten 17.00 tiešsaistes tikšanās ar rakstnieci, detektīvromānu autori Rolandu Bulu “Detektīvromāns kā aizraujoša prāta spēle”.

Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas.

Rolanda Bula (īstajā vārdā Rolande Bebere) ir rakstniece un juriste. Līdz aiziešanai izdienas pensijā strādājusi Valsts policijā dažādos amatos, arī par izmeklētāju. Lasītājiem zināma ar romāniem: “Klusēšanas varā” (2014), “Brīvmūrnieka trīs vēlēšanās” (2015), “Atpakaļceļš” (2018), “Stopētāju lieta” un “Upes laiks” (2019), “Sīnāja kalna lieta” (2020) un “Noilguma lieta” (2021). 2018. gadā pabeigusi Literāro akadēmiju. Darbojas Tukuma literātu apvienībā.

Saruna ar detektīvromānu autori Rolandu Bulu

Sarunas laikā R. Bula stāstīs, kā izveidot kriminālromāna sižetu un ar ko tas atšķiras no reālas krimināllietas izmeklēšanas. Kā un ar kādu mērķi skandināvi rakstniecības studijās mācās detektīvžanru? Kāds ir latviešu kriminālromānu spožums un posts?

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā “Zoom”. Gaidām uz tikšanos:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09.

Pasākumu organizē Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA). Šai un citām PPLA aktivitātēm sekojiet kontā “Liepuraksti” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv” un “Twitter”!

Informāciju sagatavoja
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.