dzejas un prozas lasījumi

Aicina pieteikties dzejas un prozas lasījumiem

Dzeja Jaunumi Proza

Sestdien, 23. janvārī, plkst. 19.00 Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) aicina piedalīties šī gada pirmajos dzejas lasījumos, savukārt 30. janvārī plkst. 19.00 – prozas lasījumos. Abas tikšanās notiks tiešsaistē. Interesentiem – gan lasījumu dalībniekiem, gan klausītājiem – lūgums iepriekš pieteikties, rakstot vēstuli PPLA Facebook lapā vai uz e-pastu aija.puzarele@gmail.com.

dzejas un prozas lasījumi

Literārā akadēmija, ņemot vērā situāciju valstī, mudina kopā sanākt vismaz virtuāli. Jau zināms, ka dzejas lasījumos piedalīsies, piemēram, Gundega Rezevska un Linda Skranda, bet prozas lasījumus bagātinās Jana Egle, Rodžers de Kūrs, Dzintars Hmieļevskis, Sanita Dejus u.c. Lai piedalītos lasījumos, nav nozīme vecumam, dzimumam, pieredzei un atpazīstamībai, tāpat – vai ikdienas gaitas paiet Liepājā. Galvenais – ir jābūt interesei par literatūru un vēlmei dalīties ar saviem darbiem, neatkarīgi, kad tie tapuši. Aicinājums lasījumos piedalīties arī klausītājus, kas paši daiļrades procesā nepiedalās, bet kurus interesē šī brīža literārie procesi Liepājā.

Visas projekta „Piejūras pilsētu literārā akadēmija” nodarbības ir bezmaksas un pievienoties aicināts ikviens, neatkarīgi, vai raksta dzeju, prozu, kritiku u.c. tekstus – literārā akadēmija atbalsta jebkādu radošo rakstīšanu. Nav arī nozīmes vecumam un pieredzei. Savās zināšanās ik gadu dalās dažādi Latvijas un ārvalstu rakstnieki, dzejnieki, tulkotāji, dramaturgi, universitāšu pasniedzēji un profesori. Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu linda.zulmane@inbox.lv. PPLA nodarbības atsāksies februārī (vismaz 2 reizes mēnesī). Par tikšanās laikiem notiks vienošanās starp esošajiem dalībniekiem un jaunpienācējiem. Visu nodarbību apmeklējums ir vēlams, bet ne obligāts.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas koordinatore Kurzemē

Linda Zulmane

linda.zulmane@inbox.lv

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.