Saruna ar Ingu Grencbergu, grāmatas “Sestā sieva” autori

Jaunumi Latvija Proza Sleja

Piektdien, 30. aprīlī, pulksten 17.00 tiešsaistes tikšanās ar autori Ingu Grencbergu Uzrakstīt grāmatu. Sapnis un bailes”.

Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas.

Romāna “Sestā sieva” autore Inga Grencberga pati sevi vēl par rakstnieci nesauc. “Esmu sava stāsta stāstītāja,” viņa uzsver un atklāj, ka bieži dzird jautājumus, kā izdevies uzrakstīt grāmatu un kā nav bijis bail to palaist pasaulē.

Inga Grencberga, grāmatas “Sestā sieva” autore

Sarunas laikā I. Grencberga nedošot padomus, kā uzrakstīt grāmatu, toties dalīsies pieredzē, kā piepildīja savu sapni – uzrakstīt grāmatu. Par to, kā bez literātes izglītības un pieredzes pārvērta savas dienasgrāmatas literārā stāstā un rezultātu ar trīsošu sirdi nodeva izdevniecībai. Tāpat par to, kā uz šo stāstu reaģēja lasītāji un nozares profesionāļi. “Es, līdzīgi kā mana grāmatas varone Alise, esmu izgājusi deviņus elles lokus – esmu bijusi pašā bezdibenī un pilnīgā paradīzē.”

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā “Zoom”. Gaidām uz tikšanos:

https://us02web.zoom.us/j/86739246829?pwd=c1dHS1hkNWVaTjBzK0dCZkJsa0huUT09.

Pasākumu organizē Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA). Šai un citām PPLA aktivitātēm sekojiet kontā “Liepuraksti” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv” un “Twitter”!

Informāciju sagatavoja
Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve 
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna gunita.skroderena@gmail.com
Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.