tiešsaistes nodarbība – praktikums “Ar sarkanu 2”

Analizēs PPLA dalībnieku radošos darbus

Dzeja Jaunumi Proza Sleja

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību – praktikumu “Ar sarkanu 2”,  kurā turpinās analizēt iesūtītos, bet vēl neizpreparētos tekstus.

Tikšanās trešdien, 8. februārī, plkst. 18.

Laipni gaidīti visi interesenti!

8. februārī pulksten 18 Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) vadītāja – pasniedzēja, Liepājas Universitātes docente Linda Zulmane kopā ar PPLA dalībnieci – rakstnieci Gunitu Lagzdiņu, kura ikdienā strādā par literāro redaktori un korektori, turpinās analizēt akadēmijas dalībnieku radošos darbus. Atgādinām, ka bija jāiesūta vai nu prozas darbs, vai dzejoļu cikls par autora paša izvēlētu tēmu. Viena daļa tekstu jau tika izanalizēti praktiskajās nodarbībās novembrī un janvārī, kad dalībniekiem tika norādīts uz stilistikas, gramatikas un citām nepilnībām, lai katrs savu radošo darbiņu varētu turpināt slīpēt. Taču, ja kādu tuvākajās dienās vēl apciemo iedvesma, var paspēt līdz 6. februāra vakaram iesūtīt tekstu rediģēšanai uz e-pastu: ppladarbi@inbox.lv (teksta apjoms – ne vairāk par 5 lpp.).

tiešsaistes nodarbība – praktikums “Ar sarkanu 2”

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09
(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Piedalīties aicināti arī tie, kuri nav iesūtījuši neko vai kuru darbi jau izanalizēti, jo padomi, kuros dalīsies abas darbu vērtētājas, var noderēt ikvienam, kurš rada tekstus.

Atgādinām, ka PPLA aktivitātēm jebkurā brīdī var pievienoties jauni dalībnieki, kuri vēlas radoši izpausties. Mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu vai pieredzes stāstā dalās kāds jomas pārstāvis. Nākamā tiešsaistes nodarbība plānota 22. februārī.

Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Twitter” un nu arī “Instagram”.

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve
Gunita Lagzdiņa-Skroderēna
gunita.skroderena@gmail.com

Tagged

Tavs komentārs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.